Klienditeenindaja VIP2

CHEDI OÜ

Tööpakkumise number

612296

Töö kirjeldus

Tallinna Vanalinnas asuv tunnustatud Aasia restoran Chedi otsib oma meeskonda särasilmseid klienditeenindajaid.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult:
- eelnevat töökogemust
- huvi toidu- ja veinimaailma vastu
- puhtust ja korrektsust
- kiirust ja pingetaluvust
- positiivset ellusuhtumist
- koostöövalmidust
- eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb soome ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
- huvitavat töökogemust tänapäevases ja tunnustatud Aasia restoranis
- sõbralikku ja professionaalset meeskonda
- vahetustega tööd
- uusi teadmisi ja väljaõpet töö käigus
- osalise- või täiskoormusega tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2019
Kuulutus sisestati:
12. august 2019
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja

CHEDI OÜ

Ajaloo ja traditsioonideta ei eksisteeriks tänast päeva, milles me loome homset. Chedi on modernne käsitlus Aasia toidukultuurist. Meie asukoht Tallinna vanalinnas on sümboolne kummardus elavale ajaloole ja pidevalt muutuvale elule.
Koos olemine ja roogade jagamine on sügavalt aasiapärane traditsioon. Võimalus ühiselt nautida on see, mida me Chedis pakume.

Avan ettevõtte profiili