Klienditeenindaja VIP4

BOKSIPEATUS OÜ

Tööpakkumise number

606783

Töö kirjeldus

Otsime rõõmsameelset ja kohusetundlikku töötajat, töökoht aadressil Mustamäe tee 39 Tallinn.
Tööülessanded: kiirtoidu valmistamine ja müük vastavalt juhistele, töökoha korrashoid, Väljaõpe kohapeal, võimalus ka poolekohaga töötamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Sobilik töötaja on kohusetundlik, aus ja kiire, valdab eesti keelt, vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt sõbralikke kaastöötajaid ja head palka.

Lisainfo

Lahtioleku aegade ja menüüga saab tutvuda meie kodulehel: www.boksipeatus.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. august 2019
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 6 kuni 7 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja

Boksipeatus oü on asutatud 2012 aastal ning opereerib kahte kiirtoidukohta Tallinnas Veerenni 54 ja Mustamäe tee 39.

Avan ettevõtte profiili