Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 82076

Tööpakkumise number

82076

Töö kirjeldus

The Body Shop kauplus otsib oma meeldivasse kollektiivi klienditeenindajat, kelle tööülesandeks on klientide asjatundlik ja professionaalne teenindamine, igapäevane müügitöö kaupluses.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile: ausus, täpsus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus, sõbralikkus ja teenindusvalmidus, kogemus klienditeenindajana. Kasuks tuleb kosmeetikaalane koolitus, jumestusoskus. Inglise ja vene keel suhtlustasandil.

Pakume tööd täiskohaga klienditeenindajale. Töö graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. november 2006
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2006

The Body Shop on rahvusvaheline kosmeetikaettevõte. The Body Shop´i tootevalikus on üle 600 kosmeetikatoote nii naistele kui meestele ja lisaks 400 erinevat muud toodet. Suurem osa The Body Shop´i naha- ja juuksehooldustoodetest põhinevad taimsel toorainel. Esimene The Body Shop kauplus avati Suurbritanniasse aastal 1976.a. Eestis avati esimene The Body Shop 2003.a. novembris Tallinnas Kristiine Keskuses.