Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308323

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Avatud suhtlemine klientidega; aktiivne ja kindlasti meeldiv teenindus; personaalne lähenemine klientidele; kliendi vajaduste välja selgitamine; kauba tundmine
ja presenteerimine; professionaalne müügitöö; müügisaali korrashoid. Võimalus ka osaleda sisekujundusprojektides.

Ootused kandidaadile

Positiivsus, ausus ja soov olla hea klienditeenindaja.
Väga hea eesti keele oskus; inglise keel kesktasemel; vene keel algtasemel.
Kasuks tuleb huvi sisustuse valdkonna vastu.

Tööd esinduslike ja tuntud rahvusvaheliste kaubamärkidega; meeldiva kujundusega töökeskkonda; huvitavat ja mitmekülgset tööd; rõõmsameelseid kolleege.

Lisainfo

Töö asukoht: Tallinn - Rocca al Mare Kaubanduskeskus.
Tööaeg; graafiku alusel.
Töötasu: tunnitasu, kokkuleppel.
Võimalus töötada ka osalise koormusega

Tööpakkumise number
#308323

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
18. mai 2013

Blue Harbor on arenev elustiili pakkuv ettevõte. Selgelt eristuv kontseptsioon pakub kodusisustust unikaalsel moel, kus eksklusiivsus, harmoonia, romantika ja atmosfäär on võtmekontseptsiooniks. Blue Harbor tegeleb sisekujundusprojektidega ning omab sisekujunduse kauplust Tallinnas Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Vaata rohkem