Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672289

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 8. november 2020

Töö kirjeldus

Milline on sinu tüüpiline tööpäev?

  • Pakud rõõmu ja lood kaupluses mõnusat atmosfääri kliente märgates ja abistades nii kassas kui müügisaalis;
  • toimetad meie põnevate ökokaupadega aidates luua aktraktiivset müügikeskkonda.

Ootused kandidaadile

  • Vanust vähemalt 18a.

  • Toidukäitleja tervisetõend.

  • Valmisolekut töötada graafiku alusel täistööajaga (st ka õhtuti ja nädalavahetustel).

  • Võimalus alustada koostööd koheselt.

Tööpakkumise number
#672289

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2020
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2020

Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Alustasime 2003. aastal ning tänaseks oleme keskendunud kolmele peamisele tegevusvaldkonnale: ökokaupluste haldamine ja arendamine, Dr. Hauschka looduskosmeetika esindamine Baltimaades ning ökotoodete hulgimüük teistele tava- ja ökokauplustele. Areneva ettevõttena oleme kasvanud ning meiega töötab täna juba üle 70 inimese. Kontor asub Põhja-Tallinnas Noblessneri piirkonnas. Meie 8 poodi asuvad Tallinnas Balti Jaama Turul, Solarises, Viimsi Keskuses, Viru Keskuses, Rocca al Mare Keskuses, Mustamäe Keskuses ning Eestis veel Tartus Kesklinna Keskuses ja Pärnus Port Arturis.

Vaata rohkem