Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294251

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VIP klientide teenidnamine:
arveldamine klientidega
klientide abistamine ja nõustamine
klientide sõbralik teenindamine
töö kassas

Ootused kandidaadile

aktiivsus
ausus
esinduslik välimus
hea inglise keele oskus
hea soome keele oskus
kiire kohanemis- ja õppimisvõime
lojaalsus
positiivne ellusuhtumine
sobivus teenindustööks
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
taibukus
täpsus ja kohusetundlikkus
valmisolek meeskonnatööks
valmisolek tööks graafiku alusel
vene keele oskus

Ettevõte pakub

erialast arengut
kaasaegset töökeskkonda
mõnusat stabiilset kollektiivi
noort ja rõõmsameelset meeskonda
stabiilset sissetulekut
väljaõpet

Tööpakkumise number
#294251

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2012

CVKeskus.ee klient

UUENEV CLUB HOLLYWOOD OTSIB
säravat VIP-teenindajat!

Tallinna suurim ööklubi Club Hollywood otsib Smirnoff VIP Balcony’le glamuurset ja isikupärast teenindajat!

Eesti glamuurseim VIP - Smirnoff VIP Balcony, mahutab 100 inimest ning pakub täis-teenindust uksest-lauani!

Kui oled vähemalt 18 aastane, omad kogemust klienditeenindajana, armastad oma tööd ja mõistad, mida tähendab tähtede kooslus ‘’VIP’’, räägid eesti-, vene- ja inglise keelt, ehk isegi soome keelt, Sinu sõbrad kirjeldavad Sind kui kohusetundlikku noort inimest, võid väljavalituks osutuda just Sina.

Omalt poolt pakume glamuurset, huvitavat ja pikaajalist tööd, professionaalset ent sõbralikku töökollektiivi, töökeskkonnaks kaunist Tallinna vanalinna, konkurentsivõimelist ning kindlat palka koos lisatasuga ja suurepärase töö eest mõistagi ka mõnusalt tippi.

Alati kui Sa ruumi sisened, lööb tuba särama, sest Sa oled ilus, tark ja osav? Kui nii nagu eelpool kirjeldatud, saada oma kandideerimisavaldus ja oma CV (koos värske pildiga) aadressile work(at)clubhollywood.ee

Sinu Club Hollywood
www.clubhollywood.ee

Vaata rohkem