Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #826811

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime klienditeenindajat/kaubaväljastajat e-poe kauba väljastuspunkti.Töö sisuks on kaupade väljastamine väljastuspuntktis, klientide telefonikõnede vastuvõtmine ja chati teel suhtlemine. Tööaeg E-R 9.00-18.00 Autonduse valdkonna tundmine ei ole oluline, küll aga võib sulle kasuks tulla.

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik

  • hea või keskmise arvutioskusega

  • hea pingetaluvus

  • vajalik vene ja soome keele oskus

  • hea ja viisakas suhtleja

Ettevõte pakub

  • tööks vajaliku juhendamise ja väljaõppe

  • täiskohaga väga korraliku sissetulekuga töökohta e-poe kaubaväljastuspunkti Tallinnas aadressil Kadaka tee 185D

  • meeldiv kollektiivkaasaegne töökeskkond

  • toredad koosviibimsed ja üritused väljas

  • vahel ka lõunaid firma kulul

Tööpakkumise number
#826811