Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125824

Tööpakkumise number

125824

Töö kirjeldus

Klientide suurepärane teenindamine, avameelne suhtlemine ja sõbralikkus.

Nõudmised kandidaadile

Vanus vähemalt 18 eluaastat.
Suhtlemisoskus.
Sõbralik ja avatud iseloom.
Elementaarsed teadmised teeninduskultuurist.
Vene ja inglise keele oskus tuleb kasuks.

Pakume Sulle võimalust töötada kvaliteetses restoranis, toredas seltskonnas.

Töökohta, mis asub põhimõtteliselt kesklinnas - Tallinna Ülikoolist üle tee, Narva mnt ääres ning bussipeatuse lähedal, kus peatuvad bussid nii Kesklinna, Piritale kui ka Lasnamäele sõitmiseks.

Palka 30kr/ h (neto) või rohkem, sõltuvalt kogemusest ja tublidusest, pluss hea müügiboonus ja tipid. Müügiboonus on vähemalt 1000kr kuus (neto) ning täiskohaga töötaja saab kätte vähemalt 8000kr ja rohkemgi

Kogemusi inimestega suhtlemisel ning enese täiendamist teeninduskultuuris.

Töö ajal tasuta lõuna- ja õhtusööki ning jooki.

Võimalust ise oma töögraafikut koostada.

Hilistel õhtutundidel tasuta transporti koju.

Lisainfo

Töö on vastavalt graafikule umbes 125 - 175 tundi kuus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
28. september 2007

Restoran Villa Thai pakub Tallinna parimaid Tai ning India köögi hõrgutisi ja seda kõike hubases idamaises interjööris.