Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118568

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime AS Olerex Ahtri tanklasse (Ahtri 6b Tallinn) sõbralikku ja elurõõmsat klienditeenindajat

Põhilised tööülesanded:

  • klientide teenindamine: kütuste, kaupade ja teenuste müük, kauba vastuvõtt
  • tankla igapäevatöö organiseerimine

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • head suhtlemisoskust
  • täpsust ja kohusetundlikkust
  • korrektset käitumist ja välimust
  • vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
  • arvutioskust

Ettevõte pakub

  • tulemustele vastavat töötasu
  • meeldivat töökeskkonda noores ja rõõmsameelses kollektiivis
  • stabiilset töökohta kiiresti arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#118568

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. september 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

AS Olerex on Eesti suurim täielikult kodumaisel kapitalil põhinev autokütuste jaemüüja. Ettevõtte üle-eestilises tanklaketis on 36 teenindusjaama ja automaattanklat. Ettevõttes töötab 215 töötajat ja aastane netokäive ulatub 700 miljoni kroonini.

Vaata rohkem