Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #742384

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesannete hulka kuuluvad:

  • Klienditeeninduse teostamine vastavalt kehtestatud töökorrale;

  • Gaasiarvestite näitude vastuvõtmine ja sisestamine müügiandmebaasi;

  • Kliendiandmete, mõõtepunktide info, kliendi tarbimisandmete, sh prognoosandmete sisestamine, kontrollimine ja korrastamine;

  • Klientide avalduste menetlemine, võrgu- jm lepingute sõlmimine, muutmine ja lõpetamine volituste piires;

  • Klientide korrektne ja asjakohane nõustamine, informeerimine, võrgulepinguga ja võrguteenuse tarbimisega seotud probleemide lahendamine;
  • Ettevõtte e-kirjadele vastamine ja vajadusel info suunamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on vähemalt keskharidus;

  • Sa tunned end Exceliga töötades väga mugavalt;

  • Sa oled huvitatud uute programmide õppimisest;

  • Valdad eesti keelt kõrgtasemel ning inglise ja vene keelt suhtlustasandil;

  • Sind iseloomustavad kohuse- ja vastutustundlikkus, kõrge pingetaluvus, võime pakkuda lahendusi ja langetada otsuseid, viisakus ja abivalmidus klientidega suhtlemisel.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks saada oma CV ja kaaskiri hiljemalt 7. detsembriks 2021. a e-posti aadressil
kelly.kannola(at)gaas.ee Küsimuste korral helista +372 5886 5112.

Tööpakkumise number
#742384

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
9. november 2021

Eesti Gaas on Eesti suurimaid ja kogenumaid energiafirmasid, juurtega aastas 1865. Meie tuumtoode ja -kompetents on maagaas, mida pakume klientidele erinevate toodetena – tarnituna läbi võrgu torugaasina, surumaagaasina (CNG) ja veeldatud maagaasina (LNG).
Loome maagaasil tuginevaid terviklikke energialahendusi vastavalt iga kliendi vajadustele, alates gaasitorustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduse ja hoolduseni.
Maagaasi kui transpordikütuse arendamisel hoiame Baltimaades kindlalt liidrirolli. Eesti Gaasi surugaasitanklate võrk on turu suurim ja kasvab järjepidevalt, lisaks maagaasile saab meil tankida ka kodumaist rohegaasi ehk biometaani.

Vaata rohkem