Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45478

Tööpakkumise number

45478

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Tallinna külje all Harkujärvel klienditeenindajat.

Klienditeenindaja aitab ja nõustab kaupluse külastajaid, vajadusel on abiks kassas.
Vahendab vajalikku informatsiooni ettevõtte töötajatele, klientidele ja koostööpartneritele. Olenevalt võimekusest kuulub tema kompetentsi ka ühe või mitme kaubagrupi põhjalikum haldamine alates aktiivsest müügist kuni ostukoguste planeerimiseni, muuhulgas ka kaupade paigutamine müügikohtades, infosüsteemis arvele võtmine ja laoarvestuse pidamine, toodete varustamine tootekirjelduste ja etikettidega, kauba komplekteerimine ja pakendamine, pakkumiste tegemine, lihtsamad hooldustööd jne. Vastavalt arengu kiirusele ja müügitöö edukusele pole hiljem välistatud ka mõne alluva töö juhendamine. Töö on peamiselt liikuv ja valdavalt toimub aianduskeskuse territooriumil.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud:

  • väga hea suhtlemisoskusega
  • teenindusvalmid
  • kiire õppimisvõimega
  • mitmekülgsed
  • positiivse ellusuhtumisega
  • kohusetundlikud ja korrektsed

kandidaadid, kellel on:

  • keskharidus
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • arvuti kasutamise kogemus
  • valmisolek töötada graafiku alusel ja nädalavahetustel

Kasuks tuleb:

  • aiandusalane haridus
  • varasem klienditeenindaja töökogemus
  • autojuhiload

Ceres on mitmekülgse tegevusega, 13-aastase kogemusega Eesti aiandus- ja maastikukujundusettevõte, kus on laia sortimendiga tunnustatud puukool, suured istikumüügiplatsid ja aasta läbi mitmekülgne toalillevalik, aianduslikke täislahendusi ja kogu perele suurepärast vabaaja veetmise võimalust pakkuv aianduskeskus, lõike-,poti- ja püsilillede tootmisega tegelev taimekasvatusüksus ning professionaalne haljastuse meeskond. 2004.a käive oli ligi 30 miljonit krooni.

Cerese näol leiad:

  • suurepärase töökeskkonna Tallinna külje all looduslikult kaunis kohas
  • töötahtelise ja sõbraliku meeskonna
  • huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
  • palka, mis vastab töötaja panusele ja võimetele
  • suure arengupotentsiaaliga ja huvitavaid väljakutseid pakkuva aiandusfirma

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. mai 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005

Aiakaupade, istikute ja toalillede jae- ja hulgimüük, aiakujundus, haljastus, lillekasvatus, puukool.