Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #391379

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide asjatundlik nõustamine
- Toodete müük müügikohas ja telefoni teel
- Kauba vastuvõtt ja komplekteerimine
- Müügitellimuste käsitlemine ja kauba pakkimine saatmiseks
- Garantiijuhtumite käsitlemine
- Töökeskkonna korrashoid

Nõudmised kandidaadile

- Hea eesti, inglise ja vene keele oskus
- Soovitav varasem kokkupuude/töökogemus IT- või tehnikakaupadega
- Soov teha müügitööd ja suhelda klientidega
- Sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
- Ausus ja kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
- B-kategooria juhilubade olemasolu
- sportlik eluviis

Ettevõte pakub

- Stabiilset palka ja boonuste süsteemi
- Rõõmsameelset töökollektiivi
- Autokompensatsiooni isikliku auto kasutamisel

Tööpakkumise number
#391379

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2015
Kuulutus sisestati:
11. august 2015

palmtek.ee on tehnikakaupade kauplus liikuvale inimesele. Pakume oma klientidele teel viibides kindlustunnet, mis tekib meie poolt müüdavaid lahendusi navigeerimiseks ja mobiilseks suhtlemiseks kasutades. Aitame avardada oma klientide maailma uute ja senitundmatute radade avastamise läbi.

Vaata rohkem