Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550412

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue kaupluse avamisega Ülemiste uues kaubanduskeskuses otsime klienditeenindajat. Klienditeenindaja olulisemaks tööülesandeks on positiivne ja sõbralik suhtlemisoskus klientidega, toodete tutvustamine ja kliendi soovide väljaselgitamine, anda nõu ja pakkuda lahendusi. Teostada kauba vastuvõtt, toodete korrektne väljapanek ja hoolitseda müügisaali esindusliku väljanägemise eest.

Ootused kandidaadile

Kanditeeri, kui sa oled:
- rõõmsameelne ja julge suhtleja;
- kohusetundlik ja täpne;
- huvitatud müügitööst ja tunned huvi kodutekstiili ja sisustus asjade vastu;
- oled valmis liituma sõbralike töökaaslastega;
- kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

- põhipalka ja motiveerivat tulemustasu;
- kindlat töökohta;
- arenemisvõimalusi arenevas ettevõttes, ettevõte kasvab füüsiliste kauplustega, hulgimüügiga ja interneti müügi valdkonnas kodumaal ja välisriikidesse;
- paindlikku töögraafikut;
- toetavat ja sõbralikku kollektiivi;
- väljaõpet;
- omatöötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#550412

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
8. september 2018
Kuulutus sisestati:
10. august 2018

Anrek OÜ kaubandusliku nimega E-tekstiil on pere-ettevõtte, mis rajati 2008. aastal. Põhitegevusalaks on kodusisutus toodete müük ja kodutekstiilide valmistamine. Alates 2014 pakume oma tooteid kaubamärgi DOSSA nime all.
Anrek OÜ on perefirma mis hoolib oma klientidest ja töötajatest, soovime näidata parimat teenindust ja näha rahulolu klientide tagasisides.

Vaata rohkem