Klienditeenindaja

ANOME AS

Tööpakkumise number

566567

Töö kirjeldus

Kaupade käitlemine ja kaubatundmine:
1) kaupade vastuvõtmine;
2) kaupade ladustamine;
3) kaupade ettevalmistamine müügiks ja müügisaali paigutamine;
4) pakendite, taara ja ohtlike jäätmete käitlemine;
5) kaupade inventeerimine;
6) kaupade kvaliteedi hindamine;
7) e-poe kaupade komplekteerimine;
8) müügisaali korrashoid

Teenindamine ja müümine:
1) kliendikontakti loomine ja kliendi vajaduste väljaselgitamine;
2) kaupade tutvustamine, kliendi nõustamine, müümine;
3) kliendikontakti lõpetamine;
4) müügijärgne teenindamine.

Kassatöö:
1) kassatoimingud ja arvete koostamine;
2) raha käitlemine;
3) kassaaruande koostamine.

Müügitöö korraldamine:
1) kliendi tagasiside edastamine;
2) kaubavarude juhtimine (tellimine, laovarude ja müügianalüüs;)
3) hindade kujundamine;
4) kaupade väljapanekute kujundamine.

Nõudmised kandidaadile

1) Müügialane töökogemus;
2) Hea suhtlemisoskus;
3) Valmidus iseseisvaks tööks, vastutustunne;
4) Hea arvutioskus.

Ettevõte pakub

1) Eneseteostuse võimalust pidevalt arenevas ettevõttes;
2) Töötamist meeldivas kollektiivis;
3) Häid töötingimusi;
4) Konkurentsivõimelist palka + tulemustasu;
5) Stabiilset töökohta.
Tööaeg Täiskohaga töö tööpäeviti 10:00 – 18:30
Laupäev pühapäev ja riigipühad on vabad.
Asukoht: Tallinn Pärnu mnt 48 MATKATARBED.EE Pood.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
8. november 2018
Soovin kandideerida

ANOME AS

Anome AS
Meie firma on Eestis aktiivselt tegutsenud alates aastast 1993. Firma toob maale laias valikus militaar-, jahi- ja matkavarustust.

Kaupade hulgi- ja jaemüük toimub Tallinnas kaupluses matkatarbed.ee, Pärnu mnt 48. Meie kauplustes müüdavad kaubamärgid on tuntud professionaalsete laskesportlaste ja jahimeeste kui ka aktiivselt looduses viibivate inimeste hulgas.

Olulise osa moodustavad militaarkaubad, sportrelvad, jahirelvad, püstolid, revolvrid ja relvaoptika. Seoses hoogustunud sportliku laskmise ning jahilaskmise ja teiste jahindusega seotud spordialade kiire arenguga pakume ka laia valikut jahi- ja sportpadruneid.

ANOME pikaajalised tegutsemiskogemused, suur kliendibaas, kindlad välis- ja sisepartnerid on võimaldanud professionaalselt täita väga erinevaid tellimusi ning kindlustanud sellega firma stabiilse arengu erinevatel aegadel. Anome teeb koostööd USA, Saksamaa, Prantsusmaa, Rootsi, Itaalia, Soome ja paljude teiste riikide firmadega.

Vaatan ettevõtte profiili