Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62373

Tööpakkumise number

62373

Töö kirjeldus

Antud ametikoht on visiitkaardiks ettevõtte jaeklientide teenindamisel Tallinna müügiesinduses - klientide nõustamine, läbirääkimiste pidamine, müügipakkumiste tegemine ning dokumentide haldamine on klienditeenindaja ülesanneteks tema igapäevases töös.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus klientidega suhtlemisel
- hea suhtlemis- ja väljendusoskus
- avatud, julge ja positiivne ellusuhtumine
- soov areneda koos ettevõtte ning selle team`iga
- arvuti kasutamise oskus
- hea eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil.

Sobivale kandidaadile pakume ettevõttepoolset koolitust ning tuge igapäevaste tööülesannete täitmisel, toredaid kolleege ning konkurentsivõimelist töötasu (põhipalk + boonus).

Lisainfo

Asume: Tallinn Kadaka tee 84c

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
16. märts 2006

Sõiduauto järelhaagiste ja metallkonstruktsioonide tootmine.