Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51860

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja töö oluline osa on suhete arendamine klientidega - klientide nõustamine, müügipakkumiste tegemine ja läbirääkimiste pidamine.

Ootused kandidaadile

Klienditeenindaja peab oskama oma tööd iseseisvalt planeerida ja olema valmis meeskonnatööks. Töö eeldab arenenud vastutustunnet, hoolikust ja tehnilist taiplikkust.
Eeldatavad isikuomadused on rahulikkus, täpsus ja õpivalmidus.
Soovitav on korrektne eesti keel ning soome ja inglise keel tundmine suhtlemistasandil.
Nõutav arvuti kasutamise oskus.

Eneseteostusvõimalust ja arengut toetavat koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Asume: Tallinn Kadaka tee 84c

Tööpakkumise number
#51860

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
21. september 2005

Sõiduauto järelhaagiste ja metallkonstruktsioonide tootmine.

Vaata rohkem