Klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670631

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma väikesesse hubasesse pubisse toredat ja sõbralikku klienditeenindajat. Töö sisuks on klientidega suhtlemine, tellimuste vastuvõtmine, nende täitmine ja muud baaritöö juurde kuuluvad ülesanded. Töö toimub graafiku alusel kolmel päeval nädalas.

Ootused kandidaadile

rõõmsameelsus
kohusetundlikkus
hoolitsetud välimus

Stabiilset tööd meeldivas töökeskkonnas, toredat ja abivalmis kollektiivi, konkurentsivõimelist töötasu , tööks vajalikku väljaõpet, paindlikku töögraafikut, puhkust suvekuul.

Tööpakkumise number
#670631

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Kuni 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
1. november 2020
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2020

Hr. Mauruse Pubi on pikaajaliste traditsioonidega väike ja hubane pubi Tallinna kesklinnas.

Vaata rohkem