Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #607156

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Järve Keskuses asuvasse Amps pubisse rõõmsameelset hea suhtelmisoskusega klienditeenindajat.

Ootused kandidaadile

Eesti keele valdamine . Inglise keele oskus suhtlustasandil.
Otsime oma kollektiivi kohusetundlikku ja ausat , väga hea suhtlusoskusega klienditeenindajat

Ettevõte pakub

Töö graafiku alusel 10.00-21.00

Tööpakkumise number
#607156

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem