Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316187

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

arveldamine klientidega
inventuuride läbiviimine
klientide sõbralik teenindamine
töö kassas

Ootused kandidaadile

aktiivsus
ausus
esinduslik välimus
lojaalsus
positiivne ellusuhtumine
sobivus teenindustööks
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
täpsus ja kohusetundlikkus
valmisolek tööks graafiku alusel
vene keele oskus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
mõnusat stabiilset kollektiivi
palju tööd
palka vastavalt tehtud tööle
stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#316187

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2013
Kuulutus sisestati:
6. august 2013

Amps Järve Catering loob Sinu firmaüritustele stiili ja meeleolu.
Kliendi üritusest inspireeritud menüüvalik, hoolikalt ja südamega valmistatud road, professionaalne toidu serveerimine ja maitsev lõpptulemus tagab Sinu külaliste rahulolu peoga. Amps Järve Cateringiga õnnestuvad kõik firmaüritused alates kaheinimese ärilõunatest kuni mitmesaja osavõtjaga üritusteni välja. Meie rahulolevad kliendid on märganud, et kui on soov või vajadus omakorda klientidele/koostööpartneritele/töötajatele muljet avaldada, siis võib peo toidupoole jätta meie ülesandeks!

Vaata rohkem