Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38414

Tööpakkumise number

38414

Töö kirjeldus

-julge, aktiivne ja sõbralik suhtlemine klientidega
-elektroonika kaupade müük ja klientide nõustamine
-müügilolevate kaupade tundmine

Nõudmised kandidaadile

Hea klienditeenindaja on:
- julge, aktiivne, kiire ja hea suhtleja
- alati positiivne ja tahab kliendile meeldejäävat teenindust pakkuda
- abivalmis ja paindlik, tulles appi just kõige vajalikumal hetkel
- tunneb vastutust oma töö ja klientide ees
- väga hea eesti keele eneseväljendusoskusega
- soovitavalt suudab suhelda elementaarses vene keeles

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle klienditeeninduskogemust ühes tuntuimas elektroonika kaupluste ketis Tallinnas. Tulemusliku töösoorituse korral pakume Sulle uusi võimalusi huvitavate kogemuste saamiseks erinevatest valdkondadest!

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2004

Adecco on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis tegutseb 71 riigis andes tööd üle 700 000-le inimesele. Eestis alustasime tegevust sel suvel pakkudes peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenust meie kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele.
Jäädes Adecco töötajaks pakume Sulle nii lühiajaliste kui pikaajaliste lepingute kaudu võimalust koguda huvitavaid kogemusi erinevatest valdkondadest!
Adecco kliendiks on tuntud elektroonika kaupluste kett.