Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299467

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine ja nõustamine;
kaupade valimine varuosakataloogidest;
kaupade paigutamine ja komplekteerimine laos;
müügidokumentide ettevalmistamine ja vormistamine.

Ootused kandidaadile

Tehniline kõrg- või kutsekeskharidus (eelistatud on tehniline kõrgharidus);
teadmised auto ehitusest;
suurepärane suhtlemisoskus;
vastutus ja ausus;
soovitav inglise ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Tööd rahvusvahelises ettevõttes;
professionaalset arengut ja karjäärivõimalusi;
lisatasu heade töötulemuste eest;
sotsiaalseid tagatisi.

Tööpakkumise number
#299467

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. märts 2013
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2013

AD Baltic on autovaruosade hulgimüüjate grupp, üks turuliidritest ja ADI keti liige (www.ad-europe.com). Oleme aastaid edukalt tegutsenud Balti riikides ja Valgevenes. Praegu AD Baltic laiendab kiiresti oma tegevust Eestis ning kutsub oma meeskonda klienditeenindajat.

Vaata rohkem