Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635325

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 14. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:12. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Otsime uude avatavasse Tallinna kaupluse meeskonda klienditeenindajaid.

Ootused kandidaadile

Hea suhtleja, positiivne, kohusetundlik ja särasilmne

Ettevõte pakub

Töötasu (€) alates 1000 bruto
Kaasaaegseid töötingimusi
Arenemist koos noore ettevõttega

Lisainfo

CV palume saata: personal(at)a1000market.ee, märksõna "klienditeenindaja Tallinn"
Telefon: +372 5122 848
Tööle asumise aeg: veebruar-märts 2020

Lisa vaata: www.a1000market.ee

Tööpakkumise number
#635325

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

PixelPrint on kiiresti arenev reklaami ja trükiettevõte, pakume graafilise disaini teenuseid logo kujundusest kuni tootedisainini. Suudame trükkida väikestest visiitkaartidest kuni suureformaadiliste PVC bänneriteni. Lisaks pakume Autoga Vanni kaubamärgi alt kvaliteetset sõidukite sise- ja välipesu teenuset ning autode katmist reklaamikilega.

Vaata rohkem