Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670559

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

A-Ülevaatus OÜ kuulub rahvusvahelisse Carspect Group kontserni.

Otsime Tallinna ülevaatuspunkti

Klienditeenindajat

  • klientide sõbralik ja kiire teenindamine,
  • tehnoülevaatuse andmete sisestamine,
  • arvete koostamine ja väljastamine,
  • klientidega arveldamine.

Nõudmised kandidaadile

  • täpsus, korrektsus ja viisakus,
  • arvuti kasutamise oskus,
  • ausus, kohusetundlikkus, väga hea suhtlemis- ja klienditeenindusoskus,
  • eesti keele oskus väga heal tasemel, vene keele oskus suhtlustasandil.

huvitavat, pingelist, loomingulist ja vastutusrikast tööd, konkurentsivõimelist töötasu ja kaasaegseid töötingimusi, meeldivat tulemustele orienteeritud ja edukat kollektiivi.

Kandideerimiseks saada oma CV ja kaaskiri hiljemalt 3. novembriks e-postiga:

a-ulevaatus(at)a-ulevaatus.ee.

Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Brutopalk: 1000 – 1 400 eurot kuus

Kontaktisik: Andres Soots, tel 51 091 36

Internetiaadress: http://www.a-ülevaatus.ee

Tööpakkumise number
#670559

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

Vaata rohkem