Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626457

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle peamine ülesanne on rõõmsameelne klientide teenindamine, toitude-jookide kiire ja professionaalne serveerimine.

Nõudmised kandidaadile

-Sa oled kohusetundlik ja korrektne
-Sa oskad töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas
-Sa oled abivalmis ja inimestega suhtlemine toob naeratuse näole

Ettevõte pakub

-Põnevat ja inspireerivat töökeskkonda
-Sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda
-Mitmekesist ja huvitavat tööd
-Konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti
-Tööd paindliku graafiku alusel

Tööpakkumise number
#626457

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

Oleme Eesti Meremuuseumis tegutsev kohvik Maru oma 60-kohalise saali ja 100- kohalise terrassiga. Lisaks pakume veel cateringi-teenust nii suuremate kui väiksemate sündmuste puhul.

Vaata rohkem