Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220019

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide abistamine ja nõustamine meili, telefoni ja suhtlusprogrammide teel ning kontoris
klientide sõbralik teenindamine
lepingute sõlmimine
aruandlus ja kokkuvõtete tegemine

Ootused kandidaadile

sõbralikkus ja teenindusvalmidus
taibukus
täpsus ja kohusetundlikkus
väga hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

noort ja rõõmsameelset meeskonda
põnevat ja suhtlusrohket tööd
konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Töö täistööajaga kontoris Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumise number
#220019

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. märts 2011
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2011

1a.ee on lõppkasutajale suunatud, peamiselt IT-tooteid, aga ka paljusid muid kaupu müüv veebipood, mis koos Läti ja Leedu sõsarlehtedega www.1a.lv ja www.1a.lt moodustab ülebaltilise veebikaupluste keti. Meie eesmärgiks on olla oma segmendis turuliider parimate pakkumiste ja kvaliteetse teenindusega.

Vaata rohkem