Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686999

Klienditeenindaja Tallinna Tähesaju osakonda

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Avame 2021 kevadel Tallinnas Tähesaju teel uue osakonna. Seoses sellega ootame meiega liituma klienditeenindajat.

Sinu töö eesmärgiks on pakkuda klientidele sujuvat teeninduskogemust vastavalt ettevõtte põhiväärtustele ja teenindusstandardile. Sinu peamised tööülesanded on

  • klientide nõustamine ja neile parimate rendilahenduste leidmine
  • rendilepingute ja tagastuste vormistamine
  • seadmete komplekteerimine, väljastamine ja vastuvõtmine
  • seadmete korrektne ja ohutu ladustamine ning tööd tõstukiga
  • seadmete puhastamine ning lihtsamate hooldus- ja remonditööde teostamine

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sa oled hea suhtlemisoskusega, tunned rõõmu klientide teenindamisest ja neile parimate lahenduste leidmisest, pead kinni kokkulepetest, oled oma töös kohusetundlik, täpne ja usaldusväärne ning oskad töötada MS Office programmidega.

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind

  • stabiilne töö kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • igakülgne tugi töösse sisseelamisel
  • motiveeriv töötasu
  • kaasaegne töökeskkond
  • sõbralik meeskond
  • erialased koolitused ja arenguvõimalused
  • sporditoetus ja muud toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
  • mõnus meeskond ja meeleolukad ühisüritused

Töö asukoht: Tähesaju tee 7, Tallinn

Tööle asumise aeg: 01.04.2021

Tööaeg on Tööaeg on graafiku alusel E-R 8:00-17:00 ja L 9-14

Lisainfot tööpakkumise kohta annab rendidirektor Kristjan Veskioja telefonil +372 53 321 985.

Külasta Ramirendi karjäärilehte siit: http://tulemeile.ramirent.ee

Tööpakkumise number
#686999

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2021

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Meie visioon on pakkuda klientidele seadmete rendis konkurentsitult parimat teeninduskogemust. Meie missiooniks on sujuv teenindus naeratusega. Meie väärtuslikem vara on hoolivad ja positiivsed inimesed, kes toovad naeratuse meie klientide näole.

Vaata rohkem