Klienditeenindaja Tallinna Lennujaamas Subway võileivarestoranis

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS

Tööpakkumise number

569190

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS Klienditeenindaja Tallinna Lennujaamas Subway võileivarestoranis

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine, kassaga töötamine, töökeskkonna korrashoid, inentuuride läbiviimine, kaupade tellimine

Nõudmised kandidaadile

Klienditeeninduse kogemus, valmisolek töötada graafiku alusel
Eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

-Võimalust valida töökoormust;
-varahommikust tööle sõitu meie kulul;
-öötöö eest 75% kõrgemat tasu;
-õigeaegset ja ametlikku töötasu;
-soodsat maitsvat kõhutäit;
-omapere soodustusi;
-täiendavat tervisekindlustust;
-rahvusvahelist suhtluskeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
16. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
26. november 2018
Brutopalk:
Alates 800 kuni 950 EUR kuus
Soovin kandideerida

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaatan ettevõtte profiili