Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640792

Klienditeenindaja Tallinna Kaubamaja Humana kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- müügitöö kaupluses
- töö kassas
- kaupade ettevalmistamine müügiks
- kaupade väljapanemine
- klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Aus, töökas, positiivne, hea suhtleja, hea organiseerija.
Huvi moe ja moerõivaste kaubamärkide vastu.
Huvi keskkonna ja teise ringi riiete vastu.
Lõpetatud kesk- või keskeriharidus
Kasuks tuleb eelnev töökogemus jaekaubanduses.

Ettevõte pakub

- kindlat töökohta
- stabiilset sissetulekut
- graafikupõhist tööaega
- arvestatavat soodustust kaupade ostmisel

Lisainfo

Kauplus avatud E-R 9:00-21:00, L-P 9:00-19:00
Võtame ühendust vaid edasipääsenud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#640792

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 813 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. märts 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

Humana põhitegevuseks on kasutatud riiete kogumine, import-eksport, sorteerimine ja jaemüük. Eestis on 23 kauplust ja sorteerimiskeskus.
Humana eesmärk on arenguprojektide toetamine kasutatud rõivaste kaubandusest saadava tuluga.

Vaata rohkem