Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja, Tallinn

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203990

Tööpakkumise number

203990

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja võtab vastu ja edastab tellimused tootmisele, vastavalt tootmisest saadud infole kinnitab tellimused klientidele, koostab ja väljastab arveid, suhtleb logistikaosakonnaga kauba saatmist puudutavates küsimustes ning vahendab vajalikku informatsiooni ettevõtte töötajatele, klientidele, koostööpartneritele. Töö eeldab tahet ja oskust suhelda ning täpsust, korrektsust ja rutiinitaluvust.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima on oodatud teenindusvalmid ja hea suhtlemisoskusega positiivse ellusuhtumisega klienditeenindajad, kellel on omandatud vähemalt keskharidus ning kelle keeleoskus (eesti, inglise ja rootsi) võimaldab meie klientidega korrektselt ja arusaadavalt suhelda ka kirjalikult. Eeldame head arvuti kasutamise oskust (MS Office).

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäevaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 27.augustiks 2010 läbi CV Keskuse süsteemi või aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 03.09.2010.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. august 2010
Kuulutus sisestati:
13. august 2010

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 360 inimese.