Klienditeenindaja suveks (15.mai kuni 15.august) VIP1

WEST FOOD STUDIO OÜ

Tööpakkumise number

598190

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja põhitööks on toitude ja jookide serveerimine, klientidega suhtlemine, aktiivne müük, kassaga arveldamine, samuti ka lao ning saali korrashoid.


Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus samal ametialal.

Väga heal tasemel eesti ja inglise keeles kõnelemine, kasuks tuleb soome ja/või vene keele oskus suhtlustasandil

Klienditeenindajal võiksid olla vajalikud teadmised ettevalmistustöödest, erinevate laudade katmisest, roogadest ja jookidest, sobitamispõhimõtetest ja serveerimisest, klienditeenindusest, koristus- ja puhastustöödest.

Kandidaat peab olema vähemalt 18 aastat vana.


Ettevõte pakub

Pakume toredat töökollektiivi ja tänapäevaseid töötingimusi ning konkurentsivõimelist korralikku palka, töökarjääril arenemise ja rohkem teenimise võimalust, pika-ajalist töösuhet.

Me hindame majale lojaalseid töötajaid, kes on valmis arenema ja töötama pikaajaliselt. Oleme valmis kompromissideks palga läbirääkimistel, eeldame kandidaadilt reaalsele palgasoovile vastavat koolitust/töökogemust ning ka soovi tõestada seda tööpanusega meie ettevõttesse.

Oleme edasiarenev ettevõte, mis on alati hinnanud majale lojaalseid inimesi, ning neile majasiseselt pakkunud võimalust areneda karjääriredelil ning stabiilset IGA-AASTAST PALGATÕUSU.

Töötajate motiveerimiseks ning tänutäheks nendepoolse panuse eest ettevõttele, korraldame paar korda aastas firmasiseseid väljasõite ning ühiseid tööväliseid vaba-aja ettevõtmisi.

Seega, kui tunned, et võiksid kuuluda "Sheriffi tiimi" ning omapoolse panusena täiustada meie toredat kollektiivi, siis võta aga julgesti ühendust, RÄÄGIME TÖÖST JA RAHAST ning kindlasti jõuame mõlemaid osapooli rahuldava tulemuseni!Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
18. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
19. mai 2019
Brutopalk:
Alates 5 kuni 6 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja suveks (15.mai kuni 15.august)


WEST FOOD STUDIO OÜ

Oleme Western ameerikaliku stiiliga kogupere restoran, milles pakume ameerikalikke toitusid euroopaliku puudutusega. Meie söögikoht on 140 kohaline, 102 sees ja 32 väljas.

Avan ettevõtte profiili