Klienditeenindaja suurepärases Tallinna vanalinna restoranis VIP2

BÜRGERMEISTER RESTORAN OÜ

Tööpakkumise number

607223

Bürgermeister restoran OÜ Klienditeenindaja suurepärases Tallinna vanalinna restoranis

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja ülesandeks on viisakalt meie kliente teenindada, maitsvaid ja häid tooteid tutvustada, neid naeratama panna ja meie juurde tagasi kutsuda.Töö on päevane ja õhtune, vahetustega ja täistööajaga. Väljaõpe vajadusel kohapeal.

Nõudmised kandidaadile

Me ootame Sind, sest armastad väga inimestega suhelda,
jumaldad head kööki ning pead lugu heast joogist.
Sa oled kohusetundlik, aus ja korrektne oma tegemistes.
Kõige tähtsam ei ole eelnev töökogemus vaid soov pakkuda restorani
külastajatele maksimaalselt head kogemust.
Kasuks tuleb võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume konkurentsivõimelist töötasu.
Töötamist nooruslikus ja ühtehoidvas meeskonnas.
Imemaitsvat peretoitu, töötaja soodustusi ning arenemisvõimalust.
Töö on graafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2019
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2019
Soovin kandideerida

Klienditeenindaja suurepärases Tallinna vanalinna restoranis

Koht, millel on hing- Restoran Spot

Restoranitänavaks nimetatud Vene tänava juhatab sisse modernset Euroopa kööki esindav restoran Spot, mille menüüs kajastuvad värsked kulinaarsed ideed ja hooaegade vaheldumine. Spoti maitsepalett on mitmekesine, sellel on mõjutusi Skandinaaviast ja Aasiast, aga ka Prantsusmaalt ja Itaaliast. Restorani keldris on koha leidnud erakordselt rikkalik šampanjavalik – rohkem kui 200 erinevat jooki.

Avan ettevõtte profiili