Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #793814

KLIENDITEENINDAJA SÕBRALT SÕBRALE VILJANDI KAUPLUSES

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö kassas ja müügisaalis,

  • esemete sorteerimine ja hinnastamine,

  • ettevõtte väärtuste järgimine.

Ootused kandidaadile

  • soovid töötada sotsiaalses ettevõttes, kus otsime naeratusi ja loome võimalusi headeks muutusteks ning toetame abivajajaid,

  • Sinu väljakutseks on suurepärane klienditeenindus,

  • Sa naudid arengut ja ei karda füüsilist tööd,

  • oled avatud suhtleja ja valdada eesti keelt,

  • Sa märkad inimesi enda ümber ja aitad rõõmuga,

  • Sulle on südamelähedane taaskasutuse mõtteviis ning tahad anda oma panuse keskkonna heaks.

Ettevõte pakub

  • põnevat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes,

  • täienduskoolitusi ja võimalust arenguks,

  • kuulumist suurde Sõbralt Sõbrale perekonda ning sellega kaasnevaid võimalusi ja eeliseid.

Tööpakkumise number
#793814

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 800 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
11. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem