Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754409

KLIENDITEENINDAJA SÕBRALT SÕBRALE TALLINNA MAGISTRALI KAUPLUSES

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö kassas ja müügisaalis,

  • esemete sorteerimine ja hinnastamine,

  • ettevõtte väärtuste järgimine.

Ootused kandidaadile

  • soovid töötada sotsiaalses ettevõttes, kus otsime naeratusi ja loome võimalusi headeks muutusteks ning toetame abivajajaid

  • Sulle meeldivad väljakutsed,

  • Sa naudid arengut ja ei karda tööd,

  • Sa hoolid ja märkad inimesi enda ümber,

  • Sa tahad anda oma panuse keskkonna heaks.

  • Sa soovid pakkuda klientidele positiivseid elamusi ning Su süda hüppab rõõmust, kui oled saanud kellegi näole tuua naeratuse,

  • naudid suhtlemist ja valdad eesti keelt.

Ettevõte pakub

  • põnevat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes,

  • täienduskoolitusi ja võimalust arenguks,

  • kuulumist suurde Sõbralt Sõbrale perekonda ning sellega kaasnevaid võimalusi ja eeliseid.

Tööpakkumise number
#754409

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem