Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-seadmeväljastaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566213

Tööpakkumise number

566213

Firma nimi peidetud KLIENDITEENINDAJA-SEADMEVÄLJASTAJA

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärgiks on pakkuda klientidele sujuvat teeninduskogemust vastavalt ettevõtte põhiväärtustele ja teenindusstandardile. Sinu peamised tööülesanded on klientide nõustamine ja neile parimate rendilahenduste leidmine, seadmete väljastamine, vastuvõtmine ja hooldamine, rendilepingute ja tagastuste vormistamine arvutis.

Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sa oled hea suhtlemisoskusega, tunned rõõmu klientide teenindamisest ja neile parimate lahenduste leidmisest, pead kinni kokkulepetest, oled oma töös kohusetundlik, täpne ja usaldusväärne, valdad suhtlemistasandil nii eesti kui vene keelt ning oskad töötada MS Office programmidega.

Omalt poolt pakume Sulle huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes, igakülgset tuge töösse sisseelamisel, erialaseid koolitusi, motiveerivat töötasu ja sporditoetust, kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda.

Tööaeg on 8:00-17:00.

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 34.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2018
Kuulutus sisestati:
7. november 2018

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Ramirent Baltic AS kuulub Helsingi börsil noteeritud Soome kontserni Ramirent Plc koosseisu. Kontsernis töötab ca 2600 inimest, osakondi on 288, mis asuvad 10 riigis Põhja-, Kesk- ning Ida-Euroopas.

Meie visioon on pakkuda klientidele seadmete rendis konkurentsitult parimat teeninduskogemust. Meie missiooniks on aidata oma klientidel teha tööd ohutumalt ja efektiivsemalt pakkudes neile kaasaegseid seadmeid ning sujuvat teenindust naeratusega. Meie väärtuslikem vara on hoolivad ja positiivsed inimesed, kes toovad naeratuse meie klientide näole.