Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja (saksa keele oskaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180639

Tööpakkumise number

180639

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- klientide nöustamine telefoni ja kirja teel
- kliendiandmete haldus
- klientide kiire, sõbralik ja professionaalne teenindamine
- kliendiprobleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Ootused uutele kolleegidele:
- hea saksa keele oskus
- hea suhtlemisoskus, soov töötada meeskonnas
- kiirus, kohusetundlikkus ja täpsus
- reibas ja avatud maailmavaade
- hea pingetaluvus
- arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel
- vähemalt keskharidus

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
- konkurentsivöimelist palgasüsteemi
- vaheldusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- sõbralikku kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2009

arvato direct services kuulub juhtivate turundus- ja teenindusvalkonna ettevötete hulka nii Euroopas kui väljaspool Euroopat. Ettevöttes töötab üle 12 000 töötaja üle maailma. Pakume oma klientidele One-Stop-Shopping (köik ühest kohast) teenindus- ja turunduskontseptsiooni erinevates valdkonades: CRM (kliendisuhete haldustarkvara) konsultatsioonid, kliendilojaalsusprogrammid, andmehaldus, kirjavahetuse organiseerimine, klienditeenindus, logistika ja finantsvaldkond koos kõrgekvaliteediliste CRM- ja IT lahendustega.