Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670962

KLIENDITEENINDAJA / SAALITÖÖTAJA Võru

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma toredasse kollektiivi klienditeenindajat / saalitöötajat

Igapäevased tööülesanded:

  • Klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
  • Toidu serveerimine
  • Sööjate abistamine ja suunamine
  •  Puhveti ja koolileti kauba, hinnasiltide ja toidunõude väljapanek
  • Kassas töötamine
  • Osalemine inventuuri läbiviimises
  • Laudade katmine, koristamine ja pesemine.
  • Kauba vastuvõtmine ja ladustamine.
  • Enesekontrolli teostamine oma töölõigus.
  • Töökoha ja töövahendite puhtuse ja korrashoiu eest hoolitsemine. Vahetuse lõppedes oma vastutusvaldkonnas puhtuse ja korra tagamine ning valmisolek järgmiseks tööpäevaks.

Ootused kandidaadile

  • Hea pingetaluvus
  • Hea suhtlemisoskus
  • Korrektne välimus
  • Kasuks tuleb kassaprogrammi CompuCash tundmine

Ettevõte pakub

Eneseteostamise võimalust
Kaasaaegseid töötingimusi
Pikaajalist töösuhet
Arenemisvõimalust
Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi
Erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#670962

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

Tere tulemast Dussmann Gruppi, ühe maailma suurima erakätesse kuuluva teenusepakkuja töötajate hulka.
Meie pakutavate teenuste nimekirja kuuluvad puhastusteenused, turvateenused, toitlustamine ja kinnisvarahooldus.

Vaata rohkem