Värsked tööpakkumised

KLIENDITEENINDAJA restorani või baari

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122071

Tööpakkumise number

122071

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine hotelli restoranides ja baarides

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:
Omad eelnevat restorani- või baaritöö kogemust
Oled orienteeritud heale klienditeenindusele
Oled sõbralik ja abivalmis
Sulle sobib meeskonnatöö
Positiivne mõttelaad on Sulle omane
Valdad suhtlustasemel eesti-, inglise- ja soome keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Kindlat ja püsivat tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Enesetäiendamis- ja arenemisvõimalust
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
Ettevõttes kehtivaid soodustusi
Paindlikku tööaega/tööd graafiku alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
3. september 2007

AS Tallink Grupp on oma 21 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. 2006. aasta oli firma ajaloos üks aktiivsemaid ning areng toimub väga kiiresti. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Lisaks Tallinna südalinnas asuvale Tallink City Hotel`ile avas käesoleva aasta kevadel uksed Tallink Spa & Conference Hotel. Et meie kliendid saaksid parima teeninduse osaliseks, otsime juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.