Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800066

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töökohaks Rapla kesklinnas asuv kontori- ja koolitarvete kauplus

  • Klientide sõbralik ja viisakas teenindamine

  • Kliendi ostusoovi väljaselgitamine ja parima lahenduse pakkumine

  • Igapäevane müügisaali korrashoid ja kaupade väljapanek

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemisoskus

  • Eestikeele oskus kõnes ja kirjas

  • Oskus töötada meeskonnas

  • Hea õpivalmidus ja arvutikasutamise oskus

  • Vähemalt kesharidus

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes

  • Stabiilset ja konkurentsivõimelist töötasu

  • Väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#800066

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 850 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. august 2022
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem