Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166893

Klienditeenindaja Rakveres Põhjakeskuses

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* klientide teenindamine väga heal tasemel
* kaupade tundmine
* kaupade väljapanemine
* kaupade vastuvõtt
* kaupluse korrashoid

Ootused kandidaadile

* vastutustundlik
* suur kaubanduskogemus
* suhtlemisoskus
* ausus, sõbralikkus
* võime töötada omal initsiatiivil, motiveeritus
* õppimisvõime ja -soov
* inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* põhipalka 8300 EEK bruto + tulemuspalka
* arenemisvõimalusi
* toote- ja teeninduskoolitusi
* meeldivat töökeskkonda stabiilses, arenevas ettevõttes
* paindlikku töögraafikut
* toredaid elamusi kaunis pesumaailmas

Lisainfo

Kasuks tuleb arvuti kasutamisoskus
Soovitav vanus alates 35 a
Töökoht Põhjakeskuses

Tööpakkumise number
#166893

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. november 2008
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2008

Triumph on suurim ja parima tootevaliku ning teenindusega pesumüügi kett Eestis. Meie pesukaupluste missioon on teeninduslik missioon - pakkuda meie klientidele respekteerivat, asjatundlikku ja empaatilist teenindust.

Vaata rohkem