Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592057

Tööpakkumise number

592057

Töö kirjeldus

Hommikul tööle tulles tuleb veenduda, et hinnad oleks õiges kohas ning avama rõõmsalt uksed maailma parimatele klientidele. Abistama ostjaid, kellel suur valik liha ning kulinaariatooteid võtab silme eest kirjuks. Tööülesanded: lihapoe avamine ja sulgemine, kliendi vajaduste äratundmine ja parimate lahenduste pakkumine, töökoha puhtuse ja korrasoleku tagamine, töö kassas.
Töö toimub graafiku alusel, võimalus töötada ka osalise tööajaga.
Töökoht Rakveres Vaala keskuse Oma Põrsa lihapoes.

Nõudmised kandidaadile

Suurepärane suhtleja, aus, puhas, kohusetundlik, valmisolek töötama kassas, kehtiv tervisetõend, kasuks tuleb varasem töökogemus müüjana.

Pakume vaheldusrikast tööd graafiku alusel (täis- või osaline tööaeg), väljaõpet kohapeal, spordikompensatsioon.

Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2019
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2019

Oma Põrsas OÜ pakub värsket ja kvaliteetset sealiha Vajangu perefarmist Lääne-Virumaalt.