Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684499

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Põlvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 800 - 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 25. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:24. veebruar 2021

Töö kirjeldus

 A1000 MARKET avab peagi uue kaupluse Põlvas!

Otsime särasilmseid klienditeenindajaid, kelle töö eesmärk on kõrgetasemelise ja sõbraliku klienditeeninduse tagamine.

KLIENDITEENINDAJA

  • tööks on klientide teenindamine, kaupade käitlemine, müümine ja arveldamine;
  • osaleb müügitöö korraldamisel ja meeskonnatöös, on teenindusvalmis, täidab oma tööülesandeid nii tava- kui eriolukordades;
  • vastutab oma tööülesannete täitmise eest ja on valmis juhendama teisi töötajaid oma vastutusala piires.

Ootused kandidaadile

  • positiivne ja elurõõmus hoiak;
  • soov muuta iga kliendi päev eriliselt meeldivaks;
  • kohusetundlik töösse suhtumine;
  • hea suhtlemisoskus, ausus, pingetaluvus.

Ettevõte pakub

  • tööd usaldusväärses ettevõttes;
  • konkureerivat töötasu;
  • väljaõpet ja juhendamist kohapeal;
  • arenguvõimalusi ettevõtte siseselt;
  • arenemist koos noore ettevõttega.

Töökoht asub Põlva linnas.

Tööpakkumise number
#684499

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem