https://www.cvkeskus.ee/546016

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546016

Tööpakkumise number

546016

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine lauast, jookide/söökide serveerimine, töökoha korrashoid.

Klienditeenindajalt oodatakse kiiret ja lahket teenindust. Klienditeenindaja peab alati olema valmis lahendama tekkinud probleeme ja säilitama viisakuse ka kõige nõudlikumate külastajatega suheldes. Klienditeenindaja ülesanne on hoida end kursis pakutavate roogade koostisega ning valmistusviisidega, et osata soovitada sobivat toitu näiteks klientidele, kes on mõne koostisaine suhtes allergilised või lihtsalt ei tarbi mingit toiduainet. Samuti peab oskama pakkuda toidu kõrvale sobivaid jooke.

Lisaks klientidega suhtlemisele ja roogade ning jookide serveerimisele tuleb klienditeenindajal tagada töökoha korrasolek – teha ettevalmistustöid, eelkatteid ja korrastada neid vastavalt tellimustele, hoolitseda kasutatud söögivahendite õigeaegse koristamise ja laudade puhtuse eest. Töökohustuste hulka kuulub ka töö kassaaparaadiga, millele eelneb koolitus. Koostöö köögiga on väga tähtis, eriti tööpäeva alguses lõunamenüüd täpsustades. Päevast päeva klientidega suheldes teab ta klientide eelistusi ning seetõttu saab ta juhatajale teha ettepanekuid klienditeeninduse paremaks sujumiseks, menüü täiendamiseks ja hindade muutmiseks.

Klienditeenindaja teenindab kiirelt ja viisakalt, säilitades kannatlikkuse ja rahuliku meele ka kriitilistes olukordades. Vajalikud on hea mälu ja kuulmine, samuti väljendusoskus ja selge diktsioon. Elementaarne on ausus ja korrektsus arvete koostamisel. See töö sobib rõõmsameelsele ja optimistlikule inimesele, kellele meeldib suhelda


Nõudmised kandidaadile

Töökogemust samal ametialal vähemalt 1 aasta.


Keel Kõnes Kirjas
inglise keel - soovituslik B2 - hea B1 - keskmine
eesti keel - nõutud B2 - hea B2 - hea
soome keel - soovituslik B1 - keskmine A1 - napp
vene keel - soovituslik A2 - vähene A1 - napp

*Soovituslikest keeltest peab vähemalt ühte valdama.

Klienditeenindajal võiksid olla vajalikud teadmised ettevalmistustöödest, erinevate laudade katmisest, roogadest ja jookidest, sobitamispõhimõtetest ja serveerimisest, klienditeenindusest, koristus- ja puhastustöödest. Väga tähtis on hügieeninõudeid tunda.

Kandidaat peab olema vähemalt 18 aastat vana.


Ettevõte pakub

Tänapäevaseid töötingimusi ning konkurentsivõimelist korralikku palka, pika-ajalist töösuhet.

Töötajate motiveerimiseks ning tänutäheks nendepoolse panuse eest ettevõttele, korraldame paar korda aastas ettevõtte siseseid väljasõite ning ühiseid tööväliseid vaba-aja ettevõtmisi.
Seega, kui tunned, et võiksid kuuluda "Sheriffi meeskonda" ning omapoolse panusena täiustada meie toredat kollektiivi, siis võta aga julgesti ühendust, räägime tööst ja rahast ning kindlasti jõuame mõlemaid osapooli rahuldava tulemuseni.

Töötasu 3,50 kuni 5.- eurot tunnis (neto).


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
11. august 2018
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 650 kuni 880 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Oleme ameerikalikke ja tex-mex toitusid pakkuv ettevõte, kaubamärk Sheriff Saloon on alguse saanud 2011 Soomest ning on frantsiisina laienenud tänaseks ka Eestimaale. Esimene Sheriff Saloon kogupererestoran Eestis avati Tartu kesklinnas 2015, mis on tänaseks üks populaarsemaid söögikohti linnas, just tänu oma hubasele ja sõbralikule õhkkonnale ning põnevale ja maitseteküllasele toidu valikule.
Me hindame ettevõttele lojaalseid töötajaid, kes on valmis arenema ja töötama pikaajaliselt. Oleme valmis kompromissideks palgaläbirääkimistel, eeldame kandidaadilt reaalsele palgasoovile vastavat koolitust/töökogemust ning soovi tõestada seda tööpanusega meie ettevõttesse. Oleme edasi arenev ettevõte, mis on alati hinnanud majale lojaalseid inimesi ning neile majasiseselt pakkunud võimalust areneda karjääriredelil.