Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627949

Klienditeenindaja

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tellimuste käsitlemine ja majandustarkvaras vormistamine
- Kaupade laadimine, vastuvõtmine, komplekteerimine ja üleandmine
- Kaupade nõuetekohane virnastamine ja hoidmine
- Saatedokumentide ja reklamatsioonide vormistamine
- Viisakas klienditeenindus
- Teeninduspunkti heakorra tagamine

Nõudmised kandidaadile

- Sul on varasem laotöö kogemus
- Oled õppimisvõimeline, kohusetundlik ja täpne
- Oled varasemalt töös kasutanud laotarkvara või oled valmis seda õppima
- Sul on tõstuki juhtimisõigus või tõstuki juhtimise kogemus
- Sul on hea eesti keele ja arvuti kasutamise oskus

Omalt poolt pakume Sulle võimalust uusi oskusi ja kogemusi omandada, kaasaegseid töötingimusi ja soodustusi ning toetust kolleegidelt. Aitäh on meie kõige olulisem moto üksteisega suheldes!

Tööpakkumise number
#627949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

W.EG. Eesti on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Eestis. Kuulume globaalse haardega Saksa perefirma, WÜRTH GROUP kontserni. Meie ettevõttel on enam kui 20 aastat kogemusi ja me pingutame iga päev selle nimel, et olla oma klientidele eelistatuimaks partneriks elektrimaterjalide müügi- ja täislahenduste pakkumisel. Teenindame kliente üle Eesti 11 linnas. W.EG. Eestis töötab üle 80 inimese.

Vaata rohkem