Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53810

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindaja suhtleb igapäevaselt puhastusse pöörduvate klientidega, võtab vastu esemed, selgitab välja puhastust vajavad kohad, informeerib vajadusel ka klienti puhastusega kaasnevatest ohtudest ning lepib kokku töö valmimise tähtaja. Lisaks klienditeenindusele tuleb tal igapäevaselt puhastusse toodud esemeid pesta, puhastada ja triikida.

Ootused kandidaadile

Sobilik kandidaat on klientidega suhtlemisel avatud ja positiivne, tal tuleb selgeks õppida plekkide eemaldamiseks, pesemiseks ja triikimiseks vajalikud töövõtted. Ta on töös kiire ja korrektne. Tal ei tohi olla allergiat töös kasutatavate keemiliste puhastusvahendite vastu.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • tööalast koolitust

Tööpakkumise number
#53810