Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545052

Tööpakkumise number

545052

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsib HOP Lounge oma meeskonda uusi klienditeenindajaid-baarmane.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus klienditeenindaja rollis.
Soovitatav vanus üle 18.aasta

Ettevõte pakub

Meeldivat töökeskonda Pärnu Südalinnas
Konkurentsivõimelist põhipalk ja tulemustasu
Vahva töö kollektiiv
Vaheldusrikas kultuuriprogramm
Töö graafiku alusel

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
6. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

Relamari Oü avas aastal 2015 juuni kuus Pärnus uue HOP Lounge. Tegemist on kohaga kus saab nautida parimaid eesti käsitöö õllesid-siidreid. Samuti on sortimendis suur valik import õllesid, veine ja midagi kangemat kraami, kuhu kõrvale pakume parimaid eestimaiseid snäkke ja suupisteid. Uus koht, uus hingamine õllekultuuri maailmas ja koht kuhu õlle nautleja kindlasti tagasi tahab tulla.
Kandideeri meie juurde tööle ja avasta see rikkalik õllemaailm, mis on täis üllatusi ja mõnusaid maitseid.