Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185148

Klienditeenindaja Pärnus

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupluse külastajate professionaalne teenindamine ja aktiivne konsulteerimine ning müügisaali korrashoiu tagamine. Seda kõike eesmärgiga pakkuda meeldejäävat teenindust ja luua klientide jaoks atraktiivne ostukeskkond.
  • Kaupluse väljapanekute tagamine (mööblimontaaži teostamine)

Ootused kandidaadile

  • Huvi mööblivaldkonna vastu
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Orienteeritus heale teenindusele ja tulemustele, täpsus ja korrektsus ning meeskonnatööoskus
  • Pinge taluvus

  • Panusele ja oskustele vastavat töötasu ning kindlale põhipalgale lisa motiveeriva boonussüsteemi näol.
  • Võimalust töötada graafiku alusel täistööajaga

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Varasem klienditeeninduskogemus (soovitavalt mööblivaldkonnas)
  • Põhiliste MS Office'i programmide valdamine tavakasutaja tasemel

Tööpakkumise number
#185148