Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554575

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 3.8 - 4.5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 30. august 2018
Kuulutus aegub:28. september 2018

Töö kirjeldus

Pärnu Kalamajaka kohvik
otsib klienditeenindajaid,
kes tahaks liikuda edasi
koos meiega uutele
püügivetele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled rõõmsameelne ja suhtud hoolivalt klientidesse. Teed oma tööd alati südame ja kirega. Abiks tuleb ka eelnev töökogemus toitlustuses.

Ettevõte pakub arenemist Eesti ühes parimas kalarestoranis. Tule ja ole osa noorest meeskonnast ning arene koos meiega.

Tööpakkumise number
#554575

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2018
Kuulutus sisestati:
30. august 2018

Meie kiindumust värskesse kalasse märkasid esmalt meie sõbrad ja tuttavad.
Suur soov neidki igapäevaselt parima merehõbedaga varustada sai vundamendiks
Kalamajakale, parima kalavalikuga suunanäitajale.
Meie pühendumus on jäänud samaks – lihtsalt sõpru on nüüd palju rohkem.
Kusiganes sa meid märkad, võid olla kindel maitsvale kõhutäiele.
Võtame lahkelt vastu, kuulame soove ning jagame heal meelel oma kogemust
parima kala valikul – nagu sõpradele.
Kalamajakas – hingega asja juures. Õnge ja õhinaga.

Vaata rohkem