Klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #533815

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lehe kohvik otsib oma töökasse kollektiivi klienditeenindaja abilist suvehooajaks, kelle peamisteks tööülesanneteks on toitude lauda viimine, laudade koristamine ja üldise korra ning puhtuse jälgimine kohvikus

Ootused kandidaadile

See ametikoht sobib Sinule, kui oled vähemalt 16 aastane,
Töökas
Puhtust ja korda armastav inimene
Kohusetundlik
Hea suhtleja

Kasuks tuleb varasem töökogemus, kuid selle puudumisel
oleme valmis Sind juhendama ja õpetama!

Ettevõte pakub

Stabiilset töösuhet
Sõbralikku töökollektiivi
Tööd graafiku alusel
Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#533815

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
8. mai 2018

Kohvik Lehe on hubane koht Pärnu Rannapargi kõrval mis soovib oma klientidele pakkuda võimalust nautida head sööki ja jooki mõistlikult hinnatasemel.

Soovi korral korraldame ka eriüritusi ning pakume ka catering teenust!

Vaata rohkem