Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178006

Klienditeenindaja

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine,
kaupade müük, väljapanek
vajalik arvutioskus
töö vahetustega

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:
hea suhtleja ja pead tähtsaks head teenindust, positiivse mõttelaadiga ning valmis kaasa aitama ettevõtte eesmärkide saavutamisele, omad võõrkeeleoskust ja valmis vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Siis pakume:
vaheldusrikast tööd edumeelses firmas, püsivat töösuhet ja kaasaegseid töötingimusi, motiveerivat ja töötulemustele vastavat töötasu, firmaüritusi

Lisainfo

Soovime leida meeskonnaliiget võimalikult kiiresti.

Tööpakkumise number
#178006

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 7000 - 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. mai 2009
Kuulutus sisestati:
11. mai 2009
Lisainfo palga kohta:
Lisaks tulemustasu peale katseaja lõppu

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev optika jaemüügikett. Hetkel on meil kokku 9 kauplust (4 Tallinnas, Võrus, Põlvas, Valgas, Tartus ja Viljandis). Pärnusse otsime oma meeskonda energilist, positiivse ellusuhtumisega, arenemisvõimelist ja tööle pühenduvat inimest

Vaata rohkem