Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66849

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide kõrgetasemeline teenindamine saalis ja kassas vastavalt tööülesannete jaotusele vahetuses
vahetuse jooksul sooritatud tehingute kajastamine päevaaruandluses
inventuuride teostamine vahetuste üleandmisel
kasiinosaali jooksev korrashoid

Ootused kandidaadile

Kristiine Kasiino on Sinu jaoks, kui Sa oled:

aus ja kohusetundlik, kõrge pingetaluvusega väga hea suhtleja ja hindad kõrgelt meeskonnatööd
suhtled vabalt nii eesti kui vene keeles
vähemalt keskharidusega ning oskad kasutada oma igapäevatöös MS Office programme ja e-posti
vanem kui 21 ning ei oma kehtivat kriminaalkaristust, sest nii nõuab Hasartmänguseadus

Ettevõte pakub

vahetustega tööd sõbralikus kollektiivis
kaasaegset töökeskkonda
Sinu klienditeeninduse valmidusest ning tasemest sõltuvat töötasu
sportimise ja vaba aja veetmise võimalusi

Lisainfo

Kiire arengu tagamiseks ootame pidevalt oma kollektiivi aktiivseid ja teotahtelisi inimesi, kes on valmis andma oma panuse kõrgkvaliteedilisse klienditeenindusse ning selle edasiarenguks kõikides meie mängusaalides.

Eduka kandideerimise alus on meie poolt soovitud küsimustele vastamine ja/või kaaskiri oma elulookirjeldusele. Kandidaatidega võetakse ühendust ühe kalendrikuu jooksul alates sooviavalduse laekumise kuupäevast.

Tööpakkumise number
#66849

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 10500 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
10. mai 2006

Kristiine Kasiino on kiiresti arenev ning ambitsioonikate plaanidega hasartmängukorraldaja, kes oma 12 tegutsemisaasta jooksul on olnud edukas nii klienditeenindustaseme kui ka majandusnäitajate poolest. Hetkel on meil kokku 10 mängusaali, neist 8 asuvad Tallinnas ning Tartus ja Pärnus oleme esindatud ühe mängusaaliga.

Vaata rohkem